DLACZEGO PING?

PING CUSTOM FITTING » DLACZEGO PING?

Od momentu kiedy golfiści zaczęli pokazywać się światu w najróżniejszych kolorach i kształtach, Karsten Solheim (założyciel PING) rozpoczął pracę nad swoim słynnym PING Color Code System, którego celem było dawanie niebywałej korzyści przeciętnym golfistom poprzez indywidualne dopasowywanie kijów. Dziś PING jest niekwestionowanym liderem w dopasowywaniu kijów, z tysiącami autoryzowanych miejsc fittingu –  golfshopy, obiekty i pola golfowe na całym świecie, pojazdy podróżujące po krajach podczas „demo days” w których realizuje kompleksowy , certyfikowany przez PGA program szkoleniowy przygotowany dla profesjonalnych golfistów o dopasowywaniu kijów do każdego swingu. 

 

PING Color Code System zawiera 12 kolorów będących odpowiednikami 12 różnych możliwych kątów ułożenia kija. Każdy kolor zmienia się co . 75° aby jak najdokładniej dopasować kij do parametrów gracza. Im jesteś wyższy będziesz znajdował się w prawym górnym rogu tabeli, osoby bardzo niskie będą zbliżać się do lewego, dolnego rogu. PING tworzy kije tak aby leżały idealnie płasko na podłożu bez względu na to czy twój wzrost wynosi 160cm czy 200cm.

 

Bez względu na umiejętności właściwie dobrane kije pomogą ci osiągnąć celność i stałość uderzeń. Odpowiednie dopasowanie specyfikacji kijów do twoich indywidualnych parametrów swingu pomoże ci wyeliminować niepożądane nawyki jak hook i slice oraz pozwoli na wydobycie  całego twojego potencjału. Dzięki czemu twoja gra przyniesie czy jeszcze więcej radości i przyjemności.

 

Zaskakujące może być to że dopasowywanie kijów PING nie kosztuje więcej ani nie trwa dłużej stworzenie kijów na wymiar. Po złożeniu zamówienia w Ekberg Golf Academy (autoryzowany dystrybutor PING) nasz udoskonalony proces produkcyjny pozwala nam dostarczyć kije do Warszawy w przeciągu 2 tygodni.